O NAS

Wspieramy firmy kosmetyczne na każdym etapie wprowadzenia produktu kosmetycznego na rynek. Dzięki doświadczonemu i pełnemu zaangażowania zespołowi jesteśmy w stanie podołać każdemu wyzwaniu.

Poznaj nas

Stale rozwijamy naszą wiedzę biorąc udział w wielu szkoleniach i spotkaniach organizowanych zarówno przez polskie jak i zagraniczne organizacje specjalizujące się w aspektach związanych z kosmetykami, m.in.:

  • Kursy dla Safety Assessorów organizowane przez niemieckie stowarzyszenia branżowe: DGK – German Society for Scientific and Applied Cosmetics oraz IKW – German Cosmetic, Toiletry, Perfumery and Detergent Association)
  • Spotkania organizowane przez PSPKD (Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego) – dzięki temu, że jesteśmy aktywnym członkiem Stowarzyszenia mamy przyjemność brać udział w organizowanych przez Stowarzyszenie szkoleniach i spotkaniach. Daje nam to możliwość stałego rozwijania swoich kompetencji oraz śledzenia najnowszych zmian legislacyjnych w prawie kosmetycznym
  • Członkostwo w PTCK (Polskie Towarzystwo Chemików Kosmetologów) – nasi specjaliści są członkami Polskiego Towarzystwa Chemików Kosmetologów co daje nam możliwość rozwijania wiedzy naukowej z dziedziny kosmetologii i nauk pokrewnych.
  • Współpraca z branżowymi magazynami takimi jak Chemia i Biznes czy Biotechnologia – dzięki tej współpracy, będąc autorami wielu artykułów, mamy możliwość dzielenia się swoją wiedzą, a także jej pogłębiania. Dodatkowo chętnie uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez te portale, które prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów z branży kosmetycznej.
  • Praca dydaktyczno-naukowa – nasi specjaliści są wykładowcami akademickimi, a także doświadczonymi naukowcami

Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu i nieustannie rozwijanej wiedzy zapewniamy kompletne wsparcie na każdym etapie wprowadzania produktu na rynek. Z naszych usług skorzystało do tej pory ponad 100 firm z całego świata. Ściśle współpracujemy również z jednostkami naukowymi z całego kraju, świadcząc usługi badawcze na najwyższym poziomie, nie tylko dla branży kosmetycznej.

pl_PLPolish