Oto nasza załoga!

Tworzymy zgrany zespół, pełnych zaangażowania i doświadczenia profesjonalistów, gotowych podołać każdemu wyzwaniu. Naszym zadaniem jest wspieranie Was przy wprowadzeniu produktów kosmetycznych na rynek. Zapewniamy również Wam wsparcie prawne i naukowe dzięki współpracy z zapleczem wykwalifikowanych naukowców i laboratoriów. Każdy produkt jest wyjątkowy, dlatego do każdego tematu podchodzimy indywidualnie.

U nas wszystko zaczyna się od dobrej kawy i rozmowy.

Chcesz się więcej dowiedzieć o naszej działalności?
Pobierz nasz aktualny katalog: Pobierz
Monika Rek
Monika Rek

Założycielka MPR Labs

„Jestem absolwentką Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży kosmetycznej w ocenie bezpieczeństwa produktów kosmetycznych. Pomagam we wprowadzaniu kosmetyków na rynek europejski.”

Łukasz Miernik

Założyciel MPR Labs

„Od początku mojej kariery zawodowej jestem osobą ściśle związaną z handlem i kontaktami B2B oraz B2C. Zdobyłem doświadczenie u największych producentów elektroniki użytkowej oraz na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie do moich obowiązków należało procedowanie badań komercyjnych i zarządzanie projektami. Wychodzę z założenia, że rozmowa to klucz do sukcesu.”